İkinci El Lokanta Malzemesi Alanlar

İstanbul İkinci El Lokanta Malzemesi Alanlar

Sektörün Dev Firması Olarak Sizlere Endüstriyel ve sektör bazlı ikinci el ekipman alım satımında verdiğimiz hizmetler.

İkinci El Endüstriyel Mutfak
Endüstriyel mutfak kategorisine giren tüm ikinci el ve sıfır durumunda olan ürünlerinizin ve ekipmanlarınızın satışında sizlerin yanındayız.

Lokanta Malzemesi Alanlar
Lokantalarınızda bulunan benmari, soğuk dolapları, içecek dolapları, et dolapları ve diğer tüm malzemelerinizi adresinizden nakit olarak satın alıyoruz.

Restoran Ekipmanı Alanlar
Kullanılmış ve sıfır restouran lokanta ekipmanları, masa sandalyeleri ve diğer tüm malzemelerinizi satmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Market Malzemeleri Alanlar
Market dolaplarınızı, market farlarınızı, soğuk ve sıcak saklama dolaplarınızı,kasap dolaplarını ve diğer eşyalarınızı peşin ödeme ile alıyoruz.

Masa Sandalye Alanlar
İkinci el ve spot durumundaki masa ve sandalye gruplarınızı da bize rahatlıkla satabilirsiniz. İstediğiniz mevkiden gelip alım yapıyoruz.

Bar Ekipmanı Alanlar
Bar ve birahanelerde bulunan eşyalarınızı, sandalye ve masa takımlarını, koltuk oturma grupları ve soğutucu gibi diğer eşyalarınızın alımı.

Cafe Pastane Ekipmanları
İkinci el cafe ve pastane ekipmanları, pasta dolapları, soğutucular, derin dondurucular, meşrubat içecek dolaplarının alım ve satımını yapıyoruz.

Call Now ButtonHemen Ara