İkinci El Lokanta Malzemesi Alanlar

İkinci El Endüstriyel Mutfak
Endüstriyel mutfak kategorisine giren tüm ikinci el ve sıfır durumunda olan ürünlerinizin ve ekipmanlarınızın satışında sizlerin yanındayız.
İkinci El Lokanta Malzemeleri ALANLAR

Lokanta Malzemesi Alanlar
Lokantalarınızda bulunan benmari, soğuk dolapları, içecek dolapları, et dolapları ve diğer tüm malzemelerinizi adresinizden nakit olarak satın alıyoruz.

ŞİŞLİ İKİNCİ EL LOKANTA MALZEMESİ ALANLAR
Restoran Ekipmanı Alanlar
Kullanılmış ve sıfır restouran lokanta ekipmanları, masa sandalyeleri ve diğer tüm malzemelerinizi satmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Masa Sandalye Alanlar
İkinci el ve spot durumundaki masa ve sandalye gruplarınızı da bize rahatlıkla satabilirsiniz. İstediğiniz mevkiden gelip alım yapıyoruz.

Cafe Pastane Ekipmanları
İkinci el cafe ve pastane ekipmanları, pasta dolapları, soğutucular, derin dondurucular, meşrubat içecek dolaplarının alım ve satımını yapıyoruz.
İkinci el endüstriyel mutfak ekipmanları alanlar kapattığınız lokantanızda var olan tüm malzemelerin alımını gerçekleştirmektedir. Ocak, mutfak tezgahları başta olmak üzere lokantanızda veya deponuzda yer alan mutfak malzemeleri ikinci el endüstriyel mutfak ekipmanları alanlar ile nakit paraya çevirmek mümkün. Güvenilir, kaliteli ve hızlı bir şekilde endüstriyel mutfak ekipmanlarınızı satmak istiyorsanız iletişime geçebilirsiniz.

Hemen Ara