2.el endüstriyel mutfak alanlar

2.el Mutfak Malzemesi Alanlar
4 Nisan 2020
2.el mutfak malzemesi
10 Nisan 2020

2.el Lokanta Malzemeleri ve Cafe Malzemeleri alımı

2.el Lokanta malzemeleri

restaruant malzemesi alanlar

Uslu spot olarak 2004 yılından beri İstanbul Fatih bölgesinde hizmet vermekteyiz.2. El Lokanta malzemeleri alanlar olarak hizmet verdiğimiz 2. El eşya alımı sektöründe lokanta ekipmanlarınızı değeriyle alıp yine cazip fiyatlarla siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

İkinci el endüstriyel mutfak malzemeleri alan firmamız, taleplerinize göre ihtiyaçlarınıza çözümler sunmaktadır. İkinci el lokanta malzemelerinde geniş ürün yelpazesi ve  uygun fiyat sunan firmamız ayrıca adresten alım ve adrese teslim hizmeti vermektedir.

ikinci el cafe malzemesi alanlar

İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakasındaki  tüm semtlerde 2.el lokanta malzemeleriniz için bizden çok hızlı bir şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz. İkinci el lokanta malzemeleri alanlar olarak firmamıza hızlıca telefon numaralarımızdan ulaşabilir, Whatsapp ve benzeri uygulamalar üzerinden veya web sayfamızdaki formu kullanarak bize 2. El lokanta malzemelerinin alımı için ürünlerinizin fotoğraflarını gönderebilir fiyat teklifi alabilirsiniz.

ikinci el lokanta malzemesi alanlar

 2.el Endüstriyel mutfak ekipmanlarının alımı için satmak istediğiniz ürünlerinizin fotoğraflarını gönderdikten ve detaylarını görüştükten sonra fiyatta anlaşmamız doğrultusunda İstanbul’un neresinde olursanız olun, ekibimiz ve araçlarımızla adresinizden 2.el lokanta malzemelerinizi alabiliriz.

ikinci el mutfak malzemesi alanlar

Alım ve satımını yaptığımız ikinci el lokanta malzemeleri genelde altta belirtilen ürün yelpazesi aralığındadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA ARA
Open chat
Merhaba;
Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
Powered by