2.El ALIMLARIMIZ

Mutfak malzemelerinizin satışlarında yanıınızdayız

İkinci El Cafe Malzemeleriİkinci El Cafe Malzemeleri satın alıyoruz.Uzman ekibimiz tarafından sizleri memnun edecek olan rakam belirleniyor ve iş yerinizden ürünleriniz bizim tarafımızdan alınıyor.İkinci El Lokanta Malzemeleriİkinci El Lokanta Malzemeleri satın alıyoruz.Uzman ekibimiz tarafından sizleri memnun edecek olan rakam belirleniyor ve iş yerinizden ürünleriniz bizim tarafımızdan alınıyor.İkinci El Mutfak Malzemeleriİkinci El Mutfak Malzemeleri satın alıyoruz.Uzman ekibimiz tarafından sizleri memnun edecek olan rakam belirleniyor ve iş yerinizden ürünleriniz bizim tarafımızdan alınıyor.İkinci El Endüstriyel Mutfak Malzemeleriİkinci El Endüstriyel Mutfak Malzemeleri satın alıyoruz.Uzman ekibimiz tarafından sizleri memnun edecek olan rakam belirleniyor ve iş yerinizden ürünleriniz bizim tarafımızdan alınıyor.


İkinci El Otel Malzemeleriİkinci El Otel Malzemeleri satın alıyoruz.Uzman ekibimiz tarafından sizleri memnun edecek olan rakam belirleniyor ve iş yerinizden ürünleriniz bizim tarafımızdan alınıyor.


İkinci El Bar Malzemeleriİkinci El Bar Malzemeleri satın alıyoruz.Uzman ekibimiz tarafından sizleri memnun edecek olan rakam belirleniyor ve iş yerinizden ürünleriniz bizim tarafımızdan alınıyor.


HEMEN BİZİ ARAYIN


Bizi Arayın ve Sizlerin Mutfak Malzemelerinide Alalım


HEMEN ARA

Beşiktaş İkinci El Restaurant Malzemeleri İstanbul’a bağlı semtlerden biri olan Beşiktaş, 2. el lokanta eşyası alışverişi yapabileceğiniz semtlerden biri. Avrupa Yakası’nda oturanlar için metro ile kolay ulaşım imkanı bulunan

Spot mağazalar, uzun yıllardan bu yana yaşadığımız ülkede ilgi görüyor. Sıfır ürün satın almaya bütçesi yetmeyenler için birçok açıdan avantajlı olan ve çevreyi kirletmek istemeyenler için çevreci bir seçenek sunan 2 el lokanta eşyaları mağazaları, İstanbul Bahçelievlere bağlı Seyrantepe bölgesinde de yer alıyor.Bahçelievler Lokanta Malzemesiolarak hizmet veren bu dükkanlarda, beyaz eşya, elektronik eşya ve ev eşyasına dair aradığınız her şeyi bulabilirsiniz.

Evinize yeni bir klima modeli satın almaya karar verdiyseniz, alışverişleriniz için Bahçelievler ikinci el lokanta malzemeleri alım satım yapan dükkanlarda aradığınız modelleri uygun fiyata satın alabilirsiniz. Sıfır ürün fiyatına göre %50’ye varan indirimlerle satın alabileceğiniz 2. el eşyalar, Bahçelievler Mutfak Malzemesi’deyerini alıyor. Birçok tüketici, 2. el eşya piyasasında özellikle beyaz eşyalara ilgi gösteriyor.

Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, kurutma makinesi gibi iş yerinizde, mutfakta ve banyoda ihtiyaç duyabileceğiniz tüm beyaz eşyaları, Bahçelievler 2.el restaurant eşyalarıalım satım yapan dükkanlarda bulabilirsiniz. Beyaz eşyaların yanı sıra, yine iş yerinizde lazım olan televizyon ya da bilgisayar gibi elektronik eşyalar için de Bahçelievler cafe mobilyalarıda aradığınız modelleri uygun fiyata satın alabilirsiniz. Eski mobilyalarınızı ve eski elektronik eşyalarınızı satmak istiyorsanız, yine Bahçelievler lokanta mobilyası alanmağazalarına gelerek, eski eşyalarınızı satabilirsiniz. Seyrantepe’de hizmet veren birçok mağaza, eşyalarınızı değerinde alıyor.

Call Now ButtonTIKLA ARA
Open chat
Merhaba;
Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
Powered by